امام جمعه شهرستان قدس در دیدار با جوانان گفت: در عرصه معنویات و اخلاق انسان با تقوا، صبر و استقامت، رشد پیدا میکند و باید خود را در این زمینه ها قوی سازیم.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، شانزدهمین نشست صمیمی امام جمعه شهرستان قدس با جوانان در دفتر امام جمعه عصر امروز برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس با اشاره به راه های قوی شدن اظهار داشت: برای قوی شدن باید در راه خدا حرکت کرد. خداوند مالک همه ملک، عزت و ذلت است و تمام امورات به دست خداست. نباید هیچ گاه در کار خدا شکایت کرد چراکه حکمت و برکتی در امورات خداوند نهفته است.

وی بااشاره به وقوع سیل در منطقه سیستان و بلوچستان افزود: وقوع حوادث طبیعی مانند سیل، طوفان و زلزله موجب ایجاد پیشرفت در زندگی انسان می شود و استعدادها شکوفا می شود. سیل محبت دلهای مردم در کمک رسانی به یکدیگر موجب استحکام انقلاب اسلامی می شود. به همین منظور قرارگاه محرومیت زدایی در شهرستان قدس تشکیل شده است. مقام معظم رهبری نیز دستور فرموده اند که همه مردم برای کمک به مناطق سیل زده تلاش داشته باشند.

امام جمعه شهرستان قدس بیان داشت: انسان باید در عرصه های مختلف قوی باشد. در عرصه معنویات و اخلاق انسان با تقوا، صبر و استقامت، رشد پیدا میکند و باید خود را در این زمینه ها قوی سازیم.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تصریح کرد: فرمایشات مقاوم معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی کاملترین و بهترین منبع برای قوی شدن است.

 

  • نویسنده : میراحمدی