بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آثار و برکات اردوی راهیان نور پادزهری در مقابل پاتک های دشمن در جامعه است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جلسه ستاد راهیان نور پیش از ظهر امروز با حضور امام جمعه شهرستان قدس، فرماندار، فرمانده سپاه و دیگر مسئولان شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه با اشاره به آثار و برکات این اردو گفت: دانشجویان و دانش آموزانی که به این اردو مشرف می شوند درک خواهند کرد این خود یک زیارت است که در شخص منجر به معرفت و تحول خواهد شد.

وی افزود: برکات و آثار زیارت سرزمین راهیان نور را می بینید که فرهنگ شهادت قدرت نرم جمهوری اسلامی و پادزهر جنگ روانی دشمن است و همانطور که امام(ره) فرمودند دفاع مقدس کنم تمام نشدنی است.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت