بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آزادسازی حریم رودخانه‌ای، اقدامی امیدآفرین و الگوی حل مشکلات / قبل از درمان، به دنبال پیشگیری باشید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح روز گذشته مهندس گیتی‌پژوه مدیر امور منابع آب شهرستان های غرب استان تهران با حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: فعالیت شما به جهت تأمین آب مورد نیاز مردم آن هم در این شرایط که یکی از دغدغه‌های اساسی است، بسیار حائز اهمیت است.

وی در ادامه ضمن تأکید بر انجام شدن وعده های امور منابع آبی در ابتدای سال آینده گفت: آزادسازی حریم و بستر رودخانه‌ها و سواحل، نشان دهنده قاطعیت دولت و دستگاه قضایی است؛ همچنین اینگونه اقدامات برای مردم امیدآفرین است و می‌تواند الگویی برای حل سایر مشکلات باشد.

امام جمعه شهرستان قدس در ادامه بیان داشت: آزادسازی سواحل و حریم رودخانه‌ای، مقابله با مشکل بوجود آمده است؛ باید به سمت پیشگیری از متضرر شدن پیش برویم و مراقبت ها را افزایش دهیم.

وی در پایان ضمن تأکید بیش از پیش بر هم‌افزایی و همفکری بین دستگاهی جهت تصمیم‌گیری واحد تصریح کرد: باید سیاست های کلی نظام که رهبری معظم انقلاب به سران قوا ابلاغ کرده‌اند مدنظر باشد؛ همچنین باید در بحث آزادسازی ها، مردم را لحاظ کنیم که خدایی نکرده در بین این امیدآفرینی ها، امیدی را ناامید نکنیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت