بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آفرین به غیرت شهرقدسی ها

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، امروز جمعی از خواهران بست نشین میهمان مردی از جنس اخلاص بودند.

هفتم دی ماه متوجه شدیم یکی از  کسبه های شهرقدس به خانم بی حجابی که وارد واحد صنفی ایشان شده بود و در خواست  جنس مدنظرشان را می‌کنند می‌گوید: به دلیل نداشتن حجاب اسلامی جنسی به شما فروخته نمی‌شود.
به دنبال این تذکر آن خانم اقدام به  اعتراض  و فحاشی نموده و همسر ایشان هم اقدام به تهدید مغازه دار می‌نماید.
لذا خواهران بست نشین به همراه جمعی از خواهران هیات حضرت علی اصغر علیه السلام با در دست داشتن پرچم اهدایی و  متبرک شده حرم حضرت ابوالفضل عباس علیه السلام و همچنین با اهدای تقدیر نامه ای از سوی امام جمعه و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قدس با حضور در مغازه این آمر به معروف و ناهی از منکر از وی قدردانی و از اقدام خالصانه ایشان تشکر نمودند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت