بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آل سعود مجری نقشه های مسلمان کشی صهیونیست هاست

امام جمعه شهرستان قدس: آل سعود با حمایت رژیم صهیونسیتی در حال جنگ با بشریت و تاریخ است و علاوه بر نسل کشی در حال تخریب زیرساختهای تاریخی و اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت‌الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن توصیه و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و خدامحوری در همه امور زندگی، اظهار کرد: ماه رجب، ماه ظرفیت‌سازی است و انسان باید نفس خود را در حالات مختلف کنترل و حلال و حرام را رعایت کند و همیشه خود را در محضر الهی ببیند.

وی گفت: شهدا امیر بر نفس خود شدند اما برخی از مسوولین اسیر بر نفس خود شدند و مسئولی که نتواند نفس خود را کنترل کند نمی‌تواند به مردم خدمت کند و اگر کسی مسلط بر نفس خود شود می‌تواند محبوب دل‌ها مانند شهید قاسم سلیمانی شود.

خطیب نماز جمعه شهرقدس افزود: دشمن به‌دنبال تحریف تاریخ انقلاب اسلامی است و نسل جوان باید با هوشیاری و آگاهی لازم از جریان پیروزی انقلاب و توطئه‌های دشمن ، فریب تبلیغات نادرست در فضای مجازی را نخورده و با جهاد تبیین در صحنه‌ها حضور داشته باشند.

وی با اشاره به هک شدن شبکه‌های ملی بیان کرد: اقدام مذبوحانه نیاز به بررسی داشته و مسئولین کشور باید ضریب امنیتی و بازدارندگی را ارتقا دهند و ردپای این مسئله را در جریان نفوذ پیدا کنند و ملت ایران با راهپیمایی پس از نماز جمعه و ۲۲ بهمن پاسخ این اقدامات بزدلانه را خواهند داد.

وی افزود: بیش از ۶ سال است که ائتلاف عبری و عربی علیه مردم مظلوم یمن تشکیل شده و ۴۷ هزار نفر و ۴ هزار کودک و ۲ هزار زن به شهادت رسیدند و در این جنگ زیرساخت‌های ۳ هزارساله تاریخ بشری و مجموعه‌های عمرانی، اقتصادی، درمانی، مذهبی، فرهنگی و منازل مسکونی را تخریب می‌کنند امام مردم یمن ایستادگی کرده و صحنه را خالی نکرده و به فضل الهی ملت قهرمان یمن به پیروزی دست پیدا خواهد کرد.

امام جمعه شهرقدس افزود: مردم ایران به عنوان حامی مردم مظلوم و محور مقاومت در منطقه، به اماراتی ها اخطار می‌دهند که اگر دست از همکاری با آل یهود دست برندارند، زین پس امارات برای مردم آن کشور و سرمایه‌گذاران خارجی امن نخواهد بود.
حجت‌الاسلام جوکار با اشاره به موفقیت تیم ملی فوتبال ایران و راهیابی به جام جهانی در ادامه تصریح کرد: با همکاری ادارات آب، برق، گاز و مخابرات میز خدمت پیش از برگزاری نماز جمعه برگزار شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت