بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آیین افتتاحیه نمایشگاه عکس عاشورایی شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، آیین افتتاحیه نمایشگاه عکس عاشورایی شهرستان قدس با حضور حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس، رییس شورای اسلامی شهرستان قدس، نایب رییس شورای اسلامی،  رییس کمیسیون فرهنگی و امور بانوان شورای اسلامی، مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان در سالن آمفی تئاتر مجتمع حضرت باقرالعلوم(ع) این شهر با معرفی نفرات برتر و اهدای جوایز برگزار شد.

گفتنی است؛ هشتمین دوره سوگواره عکس عاشورایی شهرستان قدس که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس در راستای اعتلای مفهوم غنی عزاداری امام حسین(ع) در فرهنگ ایرانی، و به تصویر کشیدن جلوه‌هایی ناب از عشق و دلدادگی مردم ایران زمین در مراسمهای عزاداری و با محوریت نگاه آزاد به موضوع عاشورا، عزاداری اقوام ایرانی در ایام محرم با رویکرد نو و خلاقانه را که شامل: مراسم‏ وآیین‌های عاشورایی، دسته‌های عزاداری، تعزیه‌خوانی، نذری و … در شهر‌ها و نقاط مختلف ایران در سطح ملی و در سه بخش عکسهای حرفه ای، نگاه مردمی، بخش ویژه عکاسان شهرستان قدس برگزار شد.

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت