بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آیین افتتاح نگارخانه سیار حوزه هنری در شهر قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،شامگاه امروز، نگارخانه سیار حوزه هنری با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، جناب آقای گلیکانی فرماندار، حسینی مدیر حوزه هنری و جمعی از هنرمندان و هنردوستان، در مصلی بزرگ شهرستان قدس افتتاح و رونمایی شد.

این نگارخانه که دارای چهل تابلوی سیار است به همت حوزه هنری استان و شهرستان ایجاد شده و قابلیت استفاده در اماکن فرهنگی هنری شهرستان را دارد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت