بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آیین بازگشایی مدارس شهرستان قدس با حضور امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولین شهری در دبستان الزهرا (س) و دبستان فتح برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،دوشنبه (۱مهر)آیین بازگشایی مدارس شهرستان قدس با حضور امام جمعه شهرستان،نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیر آموزش و پرورش، اعضای شورای اسلامی شهر و دیگر مسئولان شهرستانی در دبستان الزهرا سلام الله علیها و دبستان فتح برگزار شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت