بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آیین عطرافشانی و گلباران مزار شهدای شهرستان قدس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، مراسم گل افشانی و تجدید میثاق با آرمان های والای شهیدان با حضور انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهر قدس، محمد محمودی شاه‌نشین نماینده مردم شهرستانهای قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی، علی اصغر ناصربخت فرماندار شهرستان قدس، حجت الاسلام محمد جهانگیری مدیرعامل سازمان بهشت فاطمه(س) و جمعی از مسئولین شهری صبح امروز در محل آرامستان بهشت فاطمه(س) برگزار گردید.

بنا بر این گزارش، مسئولین با قرائت فاتحه و نثار گل بر مزار مطهر شهدای شهرستان قدس، یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند و با آرمان‌های والای شهیدان تجدید میثاق کردند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت