بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

آیین کلنگ زنی مجموعه ورزشی جانبازان و ایثارگران شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز آیین کلنگ زنی مجموعه ورزشی جانبازان و ایثارگران شهرستان قدس با حضور مسئولان انجام شد.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در آیین کلنگ زنی مجموعه ورزشی جانبازان و ایثارگران که با حضور فرماندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از جانبازان و ایثارگران برگزار شد اظهار داشت: فرارسیدن عید سعید غدیر خم بزرگترین رویداد جهان اسلام و بشریت که منتهی به اکمال دین و اتمام نعمت و رضایت پروردگار عالم از دین اسلام به عنوان دین کامل الهی است را به عنوان افضل اعیاد امت پیغمبر به شما وارثان عید غدیر تبریک و تهنیت عرض می کنم.

وی افزود: یکی از پیام های مهم غدیر و شالوده های حکومت علوی مسئله عدالت و توجه به اقشار جامعه است.

امام جمعه شهرستان قدس بیان کرد: از اینکه امروز این رویداد مهم در سایه توجه و عنایت مسئولان و وفاق و همدلی با ایثارگران عزیز بعنوان سندهای افتخار ملت و مملکت اتفاق می‌افتد را تبریک عرض میکنم و در راستای عدالت حکومت علوی به آن نگاه می‌کنیم.

امام جمعه شهرستان قدس از همراهی مدیریت شهری با ایثارگران و جانبازان و معلولین تشکر نمود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت