بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اجتماع بزرگ صادقیون به مناسبت شهادت امام صادق (ع) در مصلی بزرگ شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز اجتماع بزرگ مردم ولایتمدار شهرستان قدس در قالب دسته های عزاداری در مصلی بزرگ شهرستان قدس با حضور امام جمعه شهرستان قدس،شهردار،علماء و روحانیت ،مسئولان شهرستانی ،خانواده شهداء و ایثارگران و مردم ولایتمدار برگزار شد.

در این مراسم عزاداران امام صادق علیه السلام ابتدا به سینه زنی و عزاداری پرداختند سپس حجت الاسلام والمسلمین جوکار به سخنرانی پرداخت و در انتها نماز ظهر به امامت امام جمعه شهرستان قدس اقامه شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت