بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اجتماع بزرگ یاران انقلاب شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در اجتماع بزرگ یاران انقلاب که در ورزشگاه ۲۵ هزار نفری شهدای شهرستان قدس برگزار شد، گفت: دشمن می خواهد آشوب ایجاد کند اما مردم بصیرت ایران اسلامی، اجازه نمی‌دهند‌. مردم، پروژه تبدیل اعتراض به آشوب که برنامه دشمن است را شکست دادند.

وی افزود: مردم شهرستان قدس با اجتماع باشکوه خود نشان دادند که شهر قدس نقطه قوت استان تهران و کشور عزیزمان ایران است. نام این شهرستان که مزین به نام “قدس شریف است”، باید در حماسه هایی این چنینی خوش بدرخشد و انشاءالله که می‌درخشد و زمینه ساز ظهور خواهد بود.

امام جمعه شهرستان قدس ادامه داد: کجا هستند رسانه های ضد انقلاب و بیگانه، که این شکوه و عظمت حضور مردم، از نسل های مختلف انقلاب را ببینند و از خشم خود بمیرند. قدس، در کشور می‌درخشد و حامی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت