بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اجتماع عزاداران فاطمی در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، عزاداران فاطمی در سالروز شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) عزاداران قدسی با برگزاری مراسم عزاداری در میدان آزادی، ارادت خالصانه خود را به خاندان عصمت و طهارت ابراز کردند.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار، امام جمعه شهرستان قدس، در اجتماع عزاداران فاطمی اظهار داشت: حضرت فاطمه(س) اولین شهیده دفاع در راه ولایت است. دفاع از ولایت در هر زمانی هزینه داشته است تا دین خدا و حجت خدا و ولی خدا بماند و با همین راه فدایی شدن در راه ولایت و در مسیر شهادت بودن، انقلاب ما به وجود آمد و پیروزی رسید.

وی با اشاره به سربریدن کودک شیعه عربستانی توسط وهابی جلوی چشمان مادرش، بیان کرد: یک روز محسن فاطمه و یک روز علی اصغر در کربلا و یک روز محسن حججی ها و امروز ذکریا جابر، کودک خردسال شیعه عربستانی را ذبح می کنند و این ها هزینه دفاع از ولایت است.

 

 

 

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت