بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اجتماع عظیم دانش آموزان بعد از راهپیمایی در مصلی بزرگ شهرستان قدس و قرائت قعطنامه

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حضور گسترده مسئولان، دانشجویان، دانش آموزان و مردم ولایتمدار و شریف شهرقدسی بعد از راهپیمایی ۱۳ آبان در مصلی بزرگ و قرائت قعطنامه مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زد.

دانش آموزان با فریاد  مرگ بر امریکا ، مرگ بر اسرائیل و هیهات من الذله، ضمن گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی، بر حمایت از آرمانهای انقلاب و شهدا در برابر استکبار تاکید کردند.

   

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت