بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اجرای ۵۸ عنوان برنامه به مناسبت دهه کرامت در شهرقدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، به مناسب گرامیداشت دهه کرامت آیین اختتامیه جشن‌های رضوی با حضور دبیرکانون‌های خدمت رضوی استان تهران و مسوولین کانون‌های خدمت رضوی شهرستان قدس و اعضای ستادی دهه کرامت در سالروز میلاد امام رضا(ع) امشب در مصلی شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه شهرقدس ضمن تبریک ولادت امام رضا(ع) وقدردانی از تلاش‌های خالصانه خادمیاران رضوی اظهار کرد: به واسطه نمک و نبات تبرکی امام هشتم برکتی بر سفره های مردم وارد کرده و اثرات خود را بر مردم جامعه خواهد گذاشت و بر تربیت فرزندان موثر بوده و بذر محبت اهل بیت را بر دل های محبان می کارد و این اقدامات موجب تربیت و پرورش نسل سلیمانی هاست.

وی گفت: در اجرای برنامه های فرهنگی و معنوی مسوولان برای نسل امروز باید سرمایه گذاری کنند و با توجه به در پیش بودن تعطیلات تابستانی نهادها و دستگاه های فرهنگی برنامه ریزی درستی جهت اوقات فراغت نوجوانان و جوانان داشته باشند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت