بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

احساس امنیت از خود امنیت مهم تر است

امام جمعه شهرستان قدس: با افزایش حضور پلیس در جامعه ، احساس امنیت را به مردم منتقل کنید

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،فرمانده نیروی انتظامی بهمراه مسئول عقیدتی سیاسی و حفاظت و جمعی از معاونین و پلیس های تخصصی و کلانتری های شهرستان با حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار داشتند:تقارن بهار طبیعت و بهار معنویت، موجب اعتلای دینی و ایمانی می‌شود.

اجر عبادات شما مضاعف می باشد به این دلیل که به دو گونه فردی و اجتماعی عبادت می کنید.

ایشان در ادامه ضمن تسلیت وفات حضرت خدیجه کبری سلام الله علیها بیان کرد: حضرت خدیجه(س) الگوی مواسات و ایثار مومنانه و برخواسته از روح ایمان است.

وی گفت: پلیس مظهر اقتدار توام با رأفت و مهربانی است.

وی افزود: ضمن تشکر زحمات احساس امنیت از امنیت مهم تر می باشد و در جهت ارتقای اعتماد مردم با افزایش حضور پلیس در جامعه و استفاده از ظرفیت بسیج، حس امنیت را به مردم منتقل کنید.

امام جمعه شهرستان قدس در ادامه تاکید کرد: دستگاهها مکلف به حفظ و نگهداری از اموال و فضاهای خود هستند و باید به گونه ای برنامه ریزی شود که پارک ها و سایر فضاهای ادارات توسط خود دستگاه ها حراست شود.

وی در پایان به معضل ترافیک در شهر اشاره کرد و گفت: حضور پر رنگ تر و بانشاط تر نیروهای راهور در سطح شهر و معابر پر تردد می تواند بار ترافیکی در شهر را کاهش دهد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت