بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

احساس امنیت مردم، ارزشمند است

امام جمعه شهرستان قدس: احساس امنیت مردم، ارزشمند است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،در شام غریبان حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با حضور در بین نیرو های خدوم فراجا، از زحمات این تلاشگران عرصه نظم و امنیت در ایام عزای سید و سالار شهیدان، تقدیر و تشکر کرد.

امام جمعه شهرستان قدس گفت: وجود شما نیروی های خدوم انتظامی در صحنه، اقتدار بخش و امنیت آفرین است. احساس امنیت مردم در این ایام، بسیار ارزشمند است.

همچنین وی تأکید کرد: جای اراذل و اوباش در بین عزاداران و دلسوختگان اباعبدالله الحسین علیه‌السلام نیست و باید برخورد شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت