بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

احیای نهضت خدمت‌رسانی در مساجد شهرقدس

امام جمعه شهرستان قدس در سلسله نشست‌های مطالبه‌گری و عدالت خواهی که با هدف احیای نهضت خدمت‌رسانی در مساجد شهرستان قدس در مسجد صاحب‌الزمان محله اسلامی سرخه‌حصار، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،رضا جوکار، امام جمعه شهرستان قدس گفت: با نشست‌های مطالبه‌گری و عدالت‌خواهی درپی آن هستیم که شهرستان قدس را به محلات کوچک تقسیم کرده تا کارها مسجدمحور پیش برود.

وی در ادامه افزود: در این طرح امام جماعت و مدیر محله، رابط بین مردم و مسئولین هستند و مشکلات مردم را پیگیری می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار ضمن تشریح برنامه‌های مدنظر در طرح محله اسلامی، ادامه داد: با پیشرفت در مسیر این طرح، کاستی‌ها مرتفع می‌شود و همه امورات مردم توسط مردم و مسئولینِ در خدمتِ مردم حل می‌شود.

امام جمعه شهرستان قدس ضمن تشکر از فرماندار و مدیران حاضر در این برنامه، ضمن تأکید بر اینکه باید از ظرفیت شهروندان برای حل مشکلات‌شان استفاده کرد، بیان کرد: مسئولین به خادم شما بودن، افتخار می‌کنند؛ حضور آنان در جمع شما، نشان دهنده آن است که خودشان برای خادمی شما اعلام آمادگی می‌کنند.

وی در پایان تصریح کرد: به نهضت خدمت‌رسانی افتخار می‌کنیم و به فضل الهی و همراهی مسئولین محترم شهرستان،با این نهضت در تمام مساجد پیش خواهیم رفت.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت