بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اختتامیه جشنواره ندای فطرت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز اختتامیه جشنواره ندای فطرت برگزار شد.

این اختتامیه به همت بسیج جامعه زنان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس و حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، بخشدار، رئیس نهاد کتابخانه های عمومی، مسئول بسیج جامعه زنان و جمع باشکوهی از بانوان فاطمی در سالن باغ ملی شهرک ابریشم برگزار شد.

در پایان این مراسم که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برنامه ریزی شد بود، از بانوان فعال فرهنگی تجلیل شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت