بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اختتامیه سلسله کلاس های اخلاق اسلامی در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس با سخنرانی امام جمعه

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،اختتامیه سلسله کلاس اخلاق اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس و حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج، کارکنان کادر و وظیفه سپاه ناحیه شهرستان قدس در محل نمازخانه این ناحیه برگزار شد.

در این مراسم توسط حجت الاسلام والمسلمین ملکی نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس از حجت الاسلام جوکار امام جمعه شهرستان قدس به جهت برگزاری کلاسهای متعدد اخلاقی در این ناحیه تقدیر و تشکر به عمل آمد.همچنین در این مراسم از نفرات برگزیده تجلیل شد.

 

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت