بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی و حمایت از نویسندگان محلی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت السلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان که با حضور محمد خراسانی زاده مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و دیگر مسئولین برگزار شد، در خصوص راه‌اندازی قرارگاه تبیین در شهرستان قدس اظهار داشت: می‌بایست اقدامات لازم به منظور راه‌اندازی قرارگاه جهاد تبیین با بهره‌گیری از ظرفیت مبلغین و صاحب نظران صورت گیرد.

وی افزود: به منظور حمایت از نویسندگان محلی مصوباتی در جلسات تصویب شده‌ است که نمونه رونمایی کتاب‌ها در جلسات شورای فرهنگ است.

امام جمعه شهرستان قدس عنوان کرد: به منظور حل مشکلات شهری و مسائل فرهنگی می‌توان از طرفیت شرکت‌های دانش بنیان استفاده کرد و دستگاه‌های فرهنگی نیز برنامه ریزی فرهنگی خور را ارائه دهند.

همچنین در پایان جلسه از ۱۴ کتاب فرزانه اندیشمند نویسنده شهرقدسی رونمایی شد.

منبع: ایرنا

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت