بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اشاعه فرهنگ رضوی در مدارس و مساجد شهرقدس/ گسترش خدمت رضوی موجب ایمنی جامعه است

امام جمعه شهرستان قدس: کانون‌های خادمیاری میبایست در مساجد، مصلی، مدارس، ادارات و محله‌های مختلف گسترده تر شده تا با فراگیری سیره رضوی افتخار خدمت بر این آستان مقدس فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در جلسه معارفه قائم مقام کانون‌های خدمت رضوی شهرستان قدس که با حضور علیرضا جانه دبیر کانون های خدمت رضوی استان تهران و جمعی از اعضای ستادی استان و مسوولین کانون‌های خدمت رضوی شهرستان قدس برگزار شد، بیان کرد: مسئله احیای امر امامت و ولایت مورد تاکید و سیره اهل بیت علیهم السلام است و مقام خادمیاری امام رضا علیه‌السلام نیز در جهت احیای امر اهل بیت(ع) است.

وی با اشاره به اینکه امام رضا علیه‌السلام رحمت الهی را برای کسانیکه در این راه قدم برداشته از خدا طلب می‌کند، گفت: خدمت در این مسیر میتواند از امور بهداشت و سلامت و محرومین گرفته تا فعالیت‌های اقتصادی موجب ایجاد تحول و حال و هوای امام رضایی و ایجاد برکت در جامعه می‌شود.

امام جمعه شهرستان قدس افزود: کانون‌های خادمیاری میبایست در مساجد، مصلی، مدارس، ادارات و محله‌های مختلف گسترده تر شده تا با فراگیری سیره رضوی افتخار خدمت بر این آستان مقدس فراهم شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت