بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اطعام علوی در شب عیدالله‌الاکبر

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر امروز، حجت‌الاسلام و‌المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، در پای دیگ های اطعام علوی حاضر شدند تا به سهم خود در آماده‌سازی احسان علوی و سالروز آغاز ولایت امیرمؤمنان حضرت علی علیه‌السلام مشارکت کنند.

این حرکت جهادی و خداپسندانه، به همت حوزه علمیه خواهران و جمعی از کسبه اطراف و با همراهی معاونت خواهران سپاه و همچنین قرارگاه فرهنگی نماز جمعه شهرستان قدس انجام شد.

در فضیلت اطعام روز غدیر از امام صادق علیه‌السلام نقل است: غذا دادن به یک نفر در این روز مانند غذا دادن به همه پیامبران و صدیقان است. (مفاتیح الجنان ص۵۰۰)

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت