بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

افتتاحیه جشنواره اقوام ایرانی در بوستان آزادگان شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،شامگاه روز گذشته، پس از اقامه نماز مغرب و عشاء، جشنواره اقوام ایرانی با ارائه سوغات استان‌ها و صنایع دستی اقوام، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی و اعضای شورای اسلامی شهر در بوستان آزادگان افتتاح شد.

لازم به ذکر است که جشن های فرهنگی مذهبی به مناسبت دهه امامت و ولایت در ۳ بوستان آزادگان، مروارید (باغ ملی) و بوستان حضرت ولیعصر “عج” تا انتهای این دهه مبارکه، برقرار است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت