بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

افتتاحیه پویش ملی کتابخوانی”مثبت ۳” در شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،افتتاح پویش ملی کتابخوانی “مثبت ۳” با حضور مسئولین و جمعی از بانوان در سالن همایش سازمان آتش نشانی با حضور نویسنده کتاب “مثبت ۳” ضمن پاسخ به سوالاتی پیرامون جمعیت کشور پرده از حقایقی برمی‌دارید که تبعات آن می‌تواند تهدیدات اقتصادی، نظامی، سیاسی و امنیتی برای کشور داشته باشد.

این کتاب ارزشمند به همت سید حسین موسوی تألیف شده که در بخش‌هایی از آن با دلایل کنترل جمعیت در ایران، ضرورت فرزندآوری، فرزندآوری در اسلام، آثار و برکات فرزند آوری، عوامل فرزند آوری، موانع فرزندآوری، و در بخش پیوست‌ها با توصیه‌های مقام معظم رهبری پیرامون فرزندآوری، ابلاغ سیاست‌های کلی جمعیت در جمهوری اسلامی ایران، راهبردها و اقدامات ملی مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی آشنا خواهید شد.

گفتنی است یک واحد آپارتمان مسکونی در استان تهران و همچنین ۱۰۰ کارت هدیه یک میلیون تومانی از جوایز این پویش است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت