بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۰۶ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

افتتاح دفتر بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،عصر روز دوشنبه، در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان قدس که به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه، و با حضور سردار علی‌اصغر شیخی مدیر کل بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، وحید گلیکانی فرماندار، و دیگر اعضای محترم شورای فرهنگ عمومی شهرستان برگزار شد، دفتر بنیاد حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس افتتاح و ” آقای میثم محمدی” به عنوان مسئول این دفتر معرفی شد.

گفتنی است که این دفتر، در محل موزه شهدای شهرستان قدس واقع در بوستان حضرت ولیعصر(عج) و در جوار یادمان شهدای گمنام شهرستان قدس قرار دارد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت