بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

افتتاح پروژه عمرانی دوربرگردان هفت جوی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، روستای هفت جوی دارای جمعیتی حدود ۶ هزار نفر به طور شناور است. از مهمترین اقدامات عمرانی در روستای هفت جوی، پروژه دوربرگردان محور شهریار و کرج است که مشکل بزرگی برای ساکنین منطقه ایجاد کرده بود. به طوری که برای تردد از عرض خیابان می بایست مسیری یک کیلومتری طی می شد و پس از ورود به استان البرز و عبور از یک دوربرگردان کارشناسی نشده، به سمت دیگر خیابان می رسید.
پیشنهاد اجرای پروژه دوربرگردان از سال ۹۰ به صورت مکاتبات اداری آغاز شد و پس از ماه ها تلاش با همکاری مسئولان شهرستان و دریافت تاییدیه از اداره راه، اداره پلیس و تاسیسات برق و سایر دستگاه های مربوطه، این پروژه اجرا و مراحل کار تعریض جاده و دوربرگردان دو طرفه انجام شد.
این پروژه که از مهمترین اقدامات عمرانی بخشداری مرکزی شهرستان قدس محسوب می‌شود که در پایان سال ۹۷ به اتمام رسید و با حضور مسئولان شهری جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان افتتاح شد.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها:,

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت