بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

افزایش پلیس راهور موجب کاهش بار ترافیکی شهر

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، ظهر امروز جلسه هم اندیشی مسئولان شهرستانی با حضور امام جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی، فرماندار، معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری، دادستان و اعضای شورای اسلامی شهر در سالن جلسات شورای اسلامی شهر برگزار شد.

در این هم اندیشی حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بیان کرد: در این جلسات که به مسائل زیر ساختی و زیر بنای باید پرداخت و بعنوان مثال میتوان حل مشکل ترافیک شهر را که یکی از مشکلات اساسی است که روزانه مردم و مسئولین با آن مواجه هستند، باید جلسات متعدد کارشناسی شده با استفاده از نظارت خبرگان تشکیل شود تا راهکاری برای آن استخراج شود.

وی افزود: راهکاری که در حال حاضر در اولویت قرار دارد اضافه کردن پلیس راهور است و اقدام جمعی باید صورت گیرد در این راستا تا کمکی شود برای پلیس در شهر که خدمتگذار مردم و در کنار مردم هستند.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت