بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اقامه عزای حسینی در مصلی بزرگ شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز مجلس عزای حسینی در محل مصلای نماز جمعه با سخنرانی حضرت آیت الله علیدوست عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و با حضور امام جمعه شهرستان قدس و جمعی از عاشقان دلسوخته حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام برگزار شد.

حضرت آیت الله علیدوست در این مجلس ضمن اشاره به ابعاد اخلاقی واقعه کربلا و بیان ضرورت اخلاق و اقسام آن، به تشریح اخلاق اجتماعی بر مبنای آیات و روایات پرداختند.

لازم به ذکر است که این جلسه معنوی، دهه اول محرم الحرام هر روزه از ساعت ۷:۳۰ صبح در محل مصلی بزرگ شهرستان برقرار خواهد شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت