بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اقامه عزای حسینی در مصلی بزرگ شهرستان قدس

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،در هشتمین روز از ماه محرم الحرام، مجلس عزای حسینی در محل مصلی نماز جمعه شهرستان قدس با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین جواهریان و با حضور جمعی از عاشقان دلسوخته حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین جواهریان در این مجلس، به بیان انواع هجرت از دیدگاه اسلام و تطبیق آنان با یاران امام حسین علیه السلام پرداخت.

لازم به ذکر است که این جلسه معنوی، تا روز دهم ماه محرم الحرام هر روز از ساعت ۷:۳۰ صبح در محل مصلی بزرگ شهرستان برقرار خواهد شد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت