بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

اقدامات پیشگیرانه راهکار مقابله با آسیب های اجتماعی است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قدس در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس اظهار داشت: آموزش های پیشگیرانه از آسیب های اجتماعی در جامعه نهادینه شود.
وی در ادامه با اشاره به سالم سازی پوشاک از مسئولان مربوطه خواست تا توجه بیشتری به حوزه سالم سازی پوشاک در سطح شهرستان داشته باشند.
وی تصریح کرد: کار فرهنگی آموزش محور باید باشد و دستگاه های فرهنگی عملکردشان مثل گذشته نباشد و برنامه های فرهنگی خود را ارائه کنند.
وی بیان کرد: نظارت فراگیر توسط مردم و مسئولین در جامعه صورت بگیرد.

برنامه فراغت تابستانه در دستور کار جلسه بعدی ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان قدس قرار خواهد گرفت.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت