بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

الگوی امروز بسیجیان، رهبر معظم انقلاب و شهدا هستند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، عصر امروز مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای شهرستان قدس با حضور امام جمعه شهرقدس، نماینده مجلس، فرمانده ناحیه سپاه، دیگر مسئولان شهری و مردم ولایتمدار قدس در گلزار شهدا شهرستان برگزار شد.
در حاشیه این مراسم حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهر قدس در سخنانی گفت: بسیجی یعنی پیغمبر، امیرالمؤمنین(ع)، سیدالشهدا(ع) و امروز بسیجی کامل وجود مقدس حضرت ولی عصر (عج) می باشند.
وی در ادامه افزود: امام(ره) نهاد بسیج را بنیان نهاد و ارزش های فراموش شده را احیا نمود و امروز در دوران غیبت مقام معظم رهبری نمونه کامل بسیجی واقعی می باشند.
امام جمعه شهرقدس بیان کرد: الگوی امروز بسیجیان، رهبر معظم انقلاب و همین شهدایی هستند که در دوره ی خودشان وظیفه شان را خوب تشخیص داده و به موقع به آن عمل کردند و درراه انجام وظیفه هیچ سرزنش و ملامتی نتوانست آنها را از رسیدن به هدفشان منصرف کند.

جوکار در پایان اظهار داشت: در سال جاری باید بیشتر بر روی موضوعات اساسی کشور که انسجام،‌ آرامش ،امید و در کنار هم قرار گرفتن همه ی نیروهای انقلاب است، کار کنیم و درراه رسیدن به اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی باید به با روحیه انقلابی به یکیدیگر کمک کنیم و استقامت کنیم تا انشاالله دشمنانمان را ناامید و نابود سازیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت