بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس:لازم است هرچه زودتر تکلیف شهرک صنعتی شهر قدس روشن شود تا صاحبان صنایع از سردرگمی درآیند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز(چهارشنبه ۱۷مهرماه)امام جمعه شهرستان قدس از تنها شرکت ساخت و تولید قاب عینک در کشور بازدید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این بازدید بیان کرد: تولیدات کالای داخلی در عرصه اقتصاد تولید اقتدار میکند.

ایشان بیان کرد: مسولین باید موانع تولید را از سر راه تولیدکنندگان مرتفع کنند.

امام جمعه شهرستان قدس گفت: دولت باید برای حفظ صنایع و تولیدی های موجود از آنان حمایت کند.

وی خاطر نشان کرد: لازم است هرچه زودتر تکلیف شهرک صنعتی شهر قدس روشن شود تا صاحبان صنایع از سردرگمی درآیند.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار تصریح کرد: لازم است مسولین محترم برای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنند و زمان صدور مجوز را کاهش دهند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت