بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس از خانواده معظم شهدا دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس عصر امروز با حضور در منزل شهید حمید قربانی با همسر شهید و فرزندان شهید دیدار و گفت وگو کرد.

در حاشیه این دیدار حجت الاسلام والمسلمین جوکار در گوش نوه شهید قربانی اذان خواند.

همچنین مشاور امور ایثارگران فرمانداری، رئیس ستاد نماز جمعه شهرستان قدس، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز حضور داشتند.

در ادامه دیدارها مسئولان با حضور در منزل ارغوانی شهید مدافع حرم یاد و نام این شهید گرانقدر را گرامیداشتند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت