بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: اولویت اول شهر پاکسازی اماکن عمومی و پاک نگه داشتن آنهاست

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح دیروز جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قدس با حضور امام جمعه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با حضور در جلسه اظهار داشت: بنظرم یکی از جلسات مهم و کلیدی در شهرستان همین جلسه شورای هماهنگی مواد مخدر می باشد که با هم اندیشی برای کاهش و حل این معضل باید اقدام کرد.
وی بیان کرد: اماکنی که پاتوق توزیع کنندگان مواد مخدر می باشد نیاز به پاکسازی و پاک نگه داشتن دارند.
حجت الاسلام والمسلمین جوکار گفت: پارک ها نماد نشاط و سرگرمی هستند و نباید اجازه دهیم این فضاها محل توزیع مواد مخدر باشند و به انحطاط کشیده شوند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت