بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس با حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی و  اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس با حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری رئیس محترم مرکز رسیدگی به امور مساجد و ائمه جمعه و حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم امام جمعه تبریز در حاشیه نمایشگاه تخصصی مدیریت مسجد دیدار و گفت وگو کردند.

در این نشست که در پایان بازدید از نمایشگاه تخصصی مدیریت مسجد صورت گرفت، مسئولان بر اهمیت جایگاه مسجد و استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های بلقوه در بخش های مختلف امورات مسجد و حرکت بسمت رشد و تعالی و حضور جوانان در مساجد تاکید داشتند.
          

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت