بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۸ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس به مناسبت هفته عقیدتی ،سیاسی با سرهنگ سلیمانی فرمانده مرکز بهینه سازی و ساخت قطعات مرکز شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس ،صبح امروز  به مناسبت هفته عقیدتی، سیاسی امام جمعه شهرستان قدس به همراه فرمانده، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج  با سرهنگ سلیمانی فرمانده مرکز بهینه سازی و ساخت قطعات مرکز شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.

سرهنگ سلیمانی فرمانده این مجموعه نظامی صنعتی در این دیدار درخصوص فعالیت های اخیر در سیل گلستان و مقابله با ویروس کرونا گزارشی را مطرح و از اعلام آمادگی برای ضدعفونی سطح شهرستان با خودروهای جدید طراحی شده توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت