بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: تکریم ارباب رجوع و توجه به مطالبات مردم رسالت مسئولان است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس روز دوشنبه ۷ آبان در بازدید از اداره برق شهرستان و روند تکریم ارباب رجوع، اظهار داشت: خدمت به مردم و پیگیری نیازها و خواسته های قانونی آنها باید همواره مد نظر مدیران اجرایی قرار گیرد.
وی ادامه داد: فلسفه وجودی مسئولان در رده های مختلف اجرایی ، خدمت به مردم است و خدمتگزاری به آحاد شهروندان توفیق بزرگی است که در جامعه اسلامی نصیب هر کسی نمی شود.
امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: باید با سعه صدر ، اخلاص کامل و با همراهی و تعامل سازنده با آحاد مردم نسبت به حل و فصل امور اقدام کرد که موجب دلگرمی همگان به نظام اسلامی است.
حجت الاسلام والمسلمین جوکار گفت: در سایه همکاری و همدلی بین مردم و مسئولان اجرایی است که مسائل و مشکلات رفع می شود و باید این هدف و روحیه هیچگاه فراموش نشود.
وی به برکات انقلاب اسلامی و تلاش های دولت و مسئولان به مردم اشاره کرد و یادآور شد: تمام موفقیت های به دست آمده از برکات نظام ، اخلاص و ایمان مسئولان است.
وی به توطئه های دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: وحدت مردم و مسئولان و ولایت مداری همگان نقش مهمی در شکست توطئه های کفر جهانی دارد.

 

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت