بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس در آستانه فرارسیدن نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با خانواده معظم شهید یعقوب میرزایی دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،صبح امروز حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار و دیگر مسئولان شهرستانی در آستانه فرارسیدن نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با خانواده معظم شهید یعقوب میرزایی دیدار و گفتگو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار، امام جمعه شهرقدس در دیدار با خانواده معظم شهید یعقوب میرزایی اظهار داشت: برای انقلاب اسلامی هزینه بسیاری شده است و جوانان زیادی خونشان برای انقلاب ریخته شده تا انقلاب اسلامی به این جایگاه رسیده است.

ایشان افزود: اگر امروز دشمنان انقلاب اسلامی، کشور و ملت ایران از تصمیمات جمهوری اسلامی ایران می ترسند به واسطه خون شهدا است.

امام جمعه شهرقدس بیان داشت: اگر امروز کشورهای همسایه نا امن هستند اما کشور ایران از امنیت کامل برخوردار است و مسئولین با افتخار به مردم و خانواده معظم شهدا خدمت می کنند به برکت خون شهدای اسلام است.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار گفت: مادران شهدا حق بسیاری گردن مردم و کشور دارند به دلیل اینکه شما در راه انقلاب هزینه داده اید و دل سوخته هستید.

امام جمعه شهرستان قدس تصریح کرد: از مادران شهدا تقاضا دارم که برای انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب دعا کنند به دلیل اینکه هم دشمنان بسیاری دارد و هم گاهی همانند این دوره گرفتار مسئولین بی تدبیری است که نمی توانند مطلوب از عهده خدمت کردن به مردم را بربیایند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت