بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس در اجتماع مهدویون

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس به مناسبت شام میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه در اجتماع بزرگ مهدویون (جوانان خیابان عدالت) اظهار داشت: روزی که  امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ظهور کند روز خوشی و خرمی جهان است.

وی گفت: دشمنان نظام هم به همین نسل جوان دلبسته هستند، اما امیدواریم خود جوانان به میدان بیایند و اجازه ندهند که این بیانیه منزوی و بایکوت شود و نخبگان و فرهیختگان جوان به میدان آمده و تمامی اهداف این بیانیه را البته با همراهی و تجربه نسل اول وتن تبیین کنند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت