بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس در مراسم یادبود شهدای شاهچراغ و سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم اصغری

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، امام جمعه شهرستان قدس در مراسم یادبود شهدای شاهچراغ و سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم اصغری در شهرستان قدس: یکی از دستاوردهای این یادواره‌های شهدا پیوند بین نسلی است

مراسم یادبود شهدای شاهچراغ و سالگرد شهادت سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم اصغری با حضور امام جمعه، جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس و جمعی از جوانان رهروان شهدا در منزل شهید برگزار شد.

امام جمعه شهرستان قدس در این یادواره ضمن تشکر از اعضای هیئت فرهنگی روضه الشهدا اظهار داشت: دشمن دنبال گسست بین نسلی است و می‌خواهد بین دهه هشتادی ها و نودی ها با نسل دفاع مقدس ایجاد فاصله کند اما یکی از دستاوردهای این یادواره‌های شهدا پیوند بین نسلی و آشناسازی نسل جدید با شهدا و دفاع مقدس است.

لازم به ذکر است این برنامه بصورت هفتگی توسط هیئت فرهنگی روضه الشهدا در منازل شهدا برگزار میگردد.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت