بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۰۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

دعای ۲۷ صحیفه سجادیه مدال افتخاری برای نیروی انتظامی

امام جمعه شهرستان قدس خطاب به پرسنل نیروی انتظامی گفت: در دعای ۲۷ صحیفه سجادیه، امام سجاد علیه‌السلام، شما را دعا کرده است و این مدال افتخاری برای تامین کنندگان نظم و امنیت جامعه است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس،ظهر امروز حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس بهمراه آقای گلیکانی فرماندار، در پی شهادت افسر پلیس در استان فارس با سرهنگ فلاحی فرمانده انتظامی شهرستان و دیگر پرسنل خدوم و زحمتکش این نیرو دیدار و گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این دیدار ضمن تبریک ایام دهه فجر اظهار داشت: تلاش شما، یکی از ارزشمند ترین تلاش ها برای زیرساختی ترین نیاز های بشر یعنی تامین امنیت است.

وی در ادامه ضمن عرض تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت افسر پلیس در استان فارس گفت: لازم است قانون استفاده از سلاح برای نیروی انتظامی اصلاح شود تا آنان بتوانند هم از خودشان و هم از مردم دفاع کنند.

امام جمعه شهرستان قدس افزود: حمایت مسئولین کشور باید از همه نیرو های مسلح به ویژه نیروی انتظامی بیشتر شود؛ آنان امنیت را که زیرساختی ترین نیاز بشر است، تامین می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار در ادامه با اشاره با اشاره به آیات سوره مبارکه قریش اظهار داشت: دلیل پرستش خداوند، برخورداری از دو نعمت بزرگ و زیرساختی است؛ اول نعمت اقتصاد و معیشت، و دوم نعمت امنیت

وی ادامه داد: خداوند امنیت را آنقدری ارزشمند می‌داند که در کنار اقتصاد به آن اشاره می‌کند و در سوره مبارکه قصص به امنیت بعنوان یکی از مهمترین آرمان ها و دستاوردهای حکومت مهدوی اشاره نموده است.

امام جمعه شهرستان قدس بیان داشت: ادامه این آیه به خدا پرستی تمام عالم در پی برقراری کامل امینت در جامعه اشاره دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین جوکار در پایان تصریح کرد: خانواده محترم شما نیز در اجر و پاداش شما شریک هستند، زیرا شما بیشتر وقت خود را برای تامین امنیت جامعه می‌گذارید و در ارزش کار شما همین بس که در دعای ۲۷ صحیفه سجادیه، امام سجاد علیه‌السلام، شما را دعا کرده است و این مدال افتخاری برای تامین کنندگان نظم و امنیت جامعه است.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت