بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: رسالت دانشگاه انسان سازی متعالی است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جلسه آراستگی و شئون فرهنگی رفتاری با حضور امام جمعه شهرستان قدس و مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها استان تهران و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس برگزار شد.
حجت الاسلام والسملمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در این جلسه اظهار داشت: رسالت دانشگاه ساخت و ساز انسان متعالی است و خروجی آن مملوس باید باشد و همینطور این را باید بدانیم که خانواده ها فرزندانشان که به امانت به دانشگاه سپرده اند صیانت از شخصیت آنها باید صورت گیرد تا از فطرت فاصله نگیرند و به عنوان نقش اسلامی در دانشگاه را حائز اهمیت بدانیم و مورد توجه بیشتری قرار بدهیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت