بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: روحانیت در عرصه جهاد و ایثار پیش قدم و در هیچ حال خود را از مردم جدا نمی دانند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، صبح امروز جلسه برنامه ریزی گرامیداشت شهدای روحانی در دفتر امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین با اشاره به آمار شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: آمار شهدای روحانی به نسبت جمعیت در دفاع مقدس بالاترین بوده است و این نشان دهنده این است که روحانیت در عرصه جهاد و ایثار پیش قدم و در هیچ حال خود را از مردم جدا نمی دانند.

برچسب‌ها:, ,

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت