بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: مجمع نمایندگان مساجد تشکیل می شود

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در ادامه سلسله نشست های دیدار مسئولین با مردم در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهرقدس در سخنانی گفت: با آغاز سلسله نشست های دیدار مردمی با حضور مسئولین مختلف، همراهی بسیار مطلوبی شکل گرفته و همه مسئولین با رغبت و حس خوش خدمتگذاری به مردم حضور پیدا می کنند و البته به محوریت مساجد و اهالی مسجد که امر مبارکی است و قرار بر این است که به همراه مسئولین در تمامی مساجد شهرستان حضور پیدا کنیم.

وی در ادامه افزود: این نشست صمیمی مردم و مسئولان مایوس کننده دشمنان و تقویت کننده امید در دوستان و دلسوزان انقلاب اسلامی است و انشالله در این فضا حس خدمت گذاری مسئولین را به مردم منتقل شده و وحدت درونی میان مسئولین را به نمایش گذاشته شود که در این صورت مشکلات حل شدنی است ولی اگر در شهرستانی مسئولین با هم اختلاف داشته باشند دیگر امیدی به حل مشکلات نیست.

امام جمعه شهرستان قدس ادامه داد: اگر مسئولین مردم و مساجد را فراموش کنند رکودی در ادارات ما ایجاد می شود که با حضور مسئولین در مساجد باید در آینده نزدیک مشکلات مطرح شده منطقه مرتفع شود و برنامه ما در ستاد برگزاری نماز جمعه به این شکل است که مجمع نمایندگان مساجد را شکل دهیم تا از هر مسجدی یک نفر برای بیان مشکلات و نقطه نظرات در جلسات حضور داشته باشد.

جوکار در پایان بیان داشت: مسئولین منکر وجود مشکلات مختلف در شهرستان نیستیم اما با این فضای شکل گرفته در شهرستان به کاهش مشکلات امیدوار هستیم و درصدد هستیم با همکاری مسئولین عالی شهرستان برنامه ریزی های فراشهرستانی برای حل مشکلات داشته باشیم.

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت