بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: مردم انتخابات را بعنوان حق خودشان، تکلیف دینی، شرعی و قانونی شان انجام دادند

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در ادامه سخنان خود شامگاه امروز در مسجد جامع با اشاره به نقشه شوم دشمن برای کمرنگ نشان دادن انتخابات اظهار داشت: گروه های استکباری از هر شیوه ای برای ناامید کردن مردم، فاصله انداختن بین مردم و حاکمیت و انتخابات استفاده کردند.

امام جمعه شهرستان قدس گفت: مردم انتخابات را بعنوان حق خودشان، تکلیف دینی، شرعی و قانونی شان انجام دادند و بصورت خوبی هم انجام دادند و رای مردم با کیفیت، با درایت و بصیرت بود.

ایشان بیان داشت: از همه ملت ایران و خصوصا شما مردم ولایتمدار شهرستان قدس تقدیر و تشکر میکنم .

حجت الاسلام والمسلمین جوکار تصریح کرد: امیدواریم مسئولان نظام اسلامی و کارگزاران نظام قدر شما مردم را بدانند و پاسخ ایثار، بصیرت و هوشمندی شما مردم را با خدمت بی منت و خالصانه پاسخ بدهند.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت