بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: چهارشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: مسئولان شهرستان قدس با حضور در مساجد به مشکلات مردم رسیدگی کنند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، مسئولان شهرستان قدس با حضور در مسجد صاحب الزمان(عج) سرخه حصار مشکلات مردم را از نزدیک شنیده و رسیدگی می کنند.

این برنامه به صورت هر دو هفته یکبار در مساجد سطح شهرستان با حضور تمامی مسئولان اعم از امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتطامی، شهردار،روسای ادارت خدمات رسان برگزار می شود.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت