بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: جمعه ۰۴ فروردین ۱۴۰۲
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: ملت ایران با تفکر بسیجی این انقلاب را سرپا نگه داشته‌ است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، جلسه برنامه ریزی و هماهنگی راهیان نور شهرستان قدس با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه، شهردار، معاون سیاسی انتظامی فرماندار، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، مدیر آموزش و پرورش و دیگر مسئولان شهرستانی در سالن جلسات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج اظهار داشت: ملت ایران با تفکر بسیجی این انقلاب را سرپا نگه داشته‌ است.

امام جمعه شهرستان قدس بیان کرد: بسیج امروز به یک درخت تنومند چهل ساله تبدیل شده و شاخ و برگ و میوه های این درخت در غرب آسیا گسترش پیدا کرده است.

ایشان با اشاره به فرمایش رهبر انقلاب در خصوص راهیان نور تصریح کرد: امام جمعه شهرستان قدس: راهیان نور فناوری استخراج گنج دفاع مقدس است و تعبیری از این بالاتر و پر اهمیت تر نیست.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت