بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: وظیفه ما تقویت شوق و امید در جامعه است/دهه بصیرت فرصتی برای فرهنگ سازی و افزایش آگاهی مردم است

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار، امام جمعه شهرستان قدس در جلسه شورای هماهنگی جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی بیان کرد: روز نهم دی ماه، روز بصیرت دارای برکاتی و آثار مبارکی است که ما باید از آن در جهت تداوم انقلاب اسلامی و ایجاد تمدن اسلامی در جهان بهره بگیریم.
وی با تاکید بر بصیرت افزایی میان مردم افزود: با توجه به اینکه امروزه هجمه های بی سابقه دشمن به اصل انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است، بنابراین ما به حضور مردم در صحنه بیشتر از گذشته نیاز داریم و در جهت بصیرت و آگاهی نسبت به توطئه های دشمنان، به اقشار مختلف جامعه تلاش بیشتری باید داشته باشیم.
حجت الاسلام و المسلمین جوکار ادامه داد: بصیرت افزایی را می توان از طریق فرهنگ سازی با همکاری دستگاه‌های مختلف اجرایی در شهر ایجاد کرد. لذا دهه بصیرت که از نهم دی ماه آغاز و نامگذاری می شود، زمان مناسبی برای فرهنگ سازی در این زمینه است.
امام جمعه شهرستان قدس، با اشاره به برگزاری جشن های چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فعالیت هایی در قالب کمیته های تخصصی تعیین شده، انجام خواهد داد و مردم با حضور خود در صحنه، باطل شدن افکار نامبارک دشمنان را اعلام خواهند کرد.
وی تصریح کرد: وظیفه همه ما و مسوولین تقویت شوق و امید در جامعه است و ما میبایست عملکرد خود را طی گذشت چهل سال انقلاب اسلامی به مردم ارائه دهیم.

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت