بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ امروز: یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱
حضرت امام خامنه ای مدظله العالی

امام جمعه شهرستان قدس: ۴۰ برنامه به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب در شهرستان قدس برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان قدس، حجت الاسلام و المسلمین رضا جوکار امام جمعه شهرستان قدس در جلسه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روز ولادت حضرت زینب(س)اظهار کرد: حضرت زینب(س) مایه فخر بشریت و الگویی برای تمام آحاد جامعه و ثمره ماندگاری از پیامبر اعظم(ص)است به طوریکه نویسنده مسیحی در مدح او کتاب “زینب، قهرمان کربلا” را می نویسد.

وی افزود: امام خمینی(ره) جهان را با انقلاب شکوهمند اسلامی متحول ساخت و به دنیا قدرت داد تا در مقابل امریکا ایستادگی کنند.

امام جمعه شهرستان قدس ادامه داد: امروز هم رهبر معظم انقلاب، امریکا را به چالش می کشد و می گوید که برخی از مقام های امریکایی احمق های دنیا هستند.

جوکار تصریح کرد: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و فجر فاطمی، ۴۰ برنامه از سوی ستاد چهل سالگی انقلاب شهرستان قدس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

بخشی از وصیت نامه شهید حاج قاسم سلیمانی

برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل به و منصوب شرعی و فقهی معصوم. خوب می‌دانید منزّه‌ترین عالِم دین که جهان را تکان داد اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات‌بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به‌عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما به‌عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به‌دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول‌الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند؛ قرآن آسیب می‌بیند.

دکمه بالا بر سایت